Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa 73

im. Laureatów Nagrody Nobla


E-dziennik

---------------------

Projekty edukacyjne

*G*A*L*E*R*I*A*

NASZE FILMY Z YOUTUBE

FILM PROMOCYJNY

 

  

Samuel Nascimento w Gimnazjum 63


 

 

Współpraca z Uczelniami i aktywizacja zawodowa

 

 

 

Logowanie

Drodzy słuchacze! Pokrzywdzeni działkowicze!

Spotkaliśmy się w tym miejscu, by rozpocząć nowy sezon zwalczani komarów. Od wielu lat walczymy z krwiożerczymi owadami. Nie zawsze wygrywaliśmy, ale teraz wszystko się zmieni. Od dziś zaczniemy używać najnowszych środków,które uśmiercą te wstrętne, natrętne komarzyska! Od dziś każdy komar będzie ścigany  i likwidowany.

W związku z tym stwórzmy międzydziałkowe antykomarowe imperium.

Zwyciężymy, bo w jedności siła!

Bartek IIb

 

v   

Drodzy latający bracia i siostry!

Zwracam się do wszystkich! Nadeszły dla nas - komarów - ciężkie czasy. Bezwzględni, niosący śmierć, ludzie kolejny raz świętują otwarcie sezonu zwalczania komarów, co oznacza, że raczej nie chcą się zaprzyjaźnić. Musimy się zjednoczyć  i użyć całej swojej siły, by zatruć życie człowiekowi. Czy damy radę? Oczywiście, że tak. W komarach siła! Do ataku! Walczmy do ostatniej kropli  krwi!

Patrycja IIb

v   

Drogie komary! Witajcie!

Otwarty został sezon polowania na nas, towarzysze! Musimy coś z tym zrobić! Czy nie zasługujemy na spokój? Postanowiliśmy wystawić w wojnie przeciwko  ludziom 24 tysiące trybutów. Stoczą walkę na śmierć i życie z ludzkimi ciemiężcami w  Komarowych Igrzyskach! Ruszajmy po zwycięstwo, byśmy mogli normalnie żyć!

Bądźcie z nimi myślami.

Kacper IIb

v   

Drodzy działkowicze!

Spotkaliśmy się tutaj z okazji otwarcia sezonu zwalczania komarów. Musimy się bronić przed uciążliwymi krwiopijcami! Kupujcie środki owadobójcze. Niech wszystkie komarowe bestie wyginą! Nie będą nam więcej uprzykrzać życia! Zwalczmy je wszystkie!

Brońmy się!

opracowała Danuta Pankowiak

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 73 Rights Reserved.