Szkoła Podstawowa 73

NASZE FILMY Z YOUTUBE

FILM PROMOCYJNY

Samuel Nascimento w Gimnazjum 63

Współpraca z Uczelniami i aktywizacja zawodowa

z oddziałami dwujęzycznymi

MĄDRZE, BEZPIECZNIE, ZABAWNIE

Szkoła mieści się w budynku dotychczasowego Gimnazjum nr 63 na ul. Drzymały 4/6 na Sołaczu w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy. Od września rozpoczną naukę uczniowie klasy pierwszej i siódmej. W klasie siódmej języka francuskiego, w wymiarze pięciu godzin tygodniowo, będą uczyli doświadczeni nauczyciele z I LO im. Karola Marcinkowskiego ("Marcinka"). Ponadto zapewniamy: warsztaty prowadzone w języku francuskim, wysoki poziom nauczania, jednozmianowość, bezpieczeństwo, miłą atmosferę, doskonałe wyposażenie, nowoczesne boiska sportowe. Naszym najmłodszym uczniom proponujemy przyjazne pomieszczenia i świetlicę czynną w godz. 7.00 - 17.00. Uczniowie w pierwszej klasie będą uczyli się języka angielskiego. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych uczniów, dlatego wspólnie z rodzicami będziemy tworzyć ofertę zajęć dodatkowych. W szkole uczyć będzie doświadczona kadra pedagogiczna, a dzieci zostaną objęte profesjonalną opieką psychologiczno-pedagogiczną. Atutem szkoły jest kameralność, co pozwala bardzo dobrze poznać każdego ucznia i jego potrzeby. U nas nikt nie jest anonimowy i każdy czuje się bezpiecznie. Zależy nam nie tylko na edukacji językowej, ale także na rozwoju artystycznym dzieci.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 73 Rights Reserved.